Elpida do domu

Elpida do domu je projekt, který přenáší program obou poboček Centra Elpida až do vašeho obýváku. Postupně vám nabídneme vaše oblíbené jazykové kurzy, cvičení, poradny, přednášky, tvůrčí dílny a PC výuku. To vše on-line. Program Elpida do domu je z části bezplatný a z části hrazený.

Co budete potřebovat k propojení s Vaším lektorem a spolužáky? Stolní počítač nebo notebook, zapojený mikrofon a repráčky (u notebooků jsou většinou zabudované) a rychlé internetové připojení.

Elpida do domu v programu →

Videa na Youtube →

Obr.: jaknato
Jak na to

K účasti v našich jazykových kurzech, poradnách, seminářích, cvičeních a diskusních klubech budete potřebovat stolní počítač nebo notebook, zapojený mikrofon, repráčky (u notebooků jsou většinou zabudované) a rychlé internetové připojení alespoň 5 Mbit/s. a více.

Podrobný návod jak na to najdete zde →

Návod komunikace pomocí Whereby zde →

Rychlost svého připojení zjistíte zde →

Chcete si používání on-line učebny vyzkoušet?
Zde si můžete nanečisto vyzkoušet připojení do našich on-line učeben i to, jak se ovládá.
Pokud se do ní připojí ještě někdo další, můžete si rovnou vyzkoušet, jak se v ní komunikuje.

Vyzkoušejte si prostředí online učebny na nečisto hned →

Jazyková výuka, diskuzní kluby

Jazykové lekce a další interaktivní setkávání přenášíme do virtuálních učeben na platformu whereby.com V daný čas dle rozvrhu hodin se přihlásíte kliknutím na zaslaný link a vstoupíte do učebny. S vaším oblíbeným lektorem a spolužáky se uvidíte a uslyšíte, při hodině komunikujete v přímém přenosu.

Jak se přihlásím?

Link ke vstupu do učebny dostanete v e-mailu od Vašeho lektora nebo naší recepce. Pokud Vás lektor již nepozval, ozvěte se recepci dané pobočky. V ojedinělých případech se přednášky konají přes platformu ZOOM návod naleznete zde.

Jak se do virtuální učebny dostanu?

Videonávod na připojení do výuky zde →

Textový návod na připojení do výuky zde →

Obr.: wherebyvyuka
Obr.: cvicenionline
Cvičení

Cvičení pro Vás připravujeme ve dvou formách. Interaktivně přes whereby (Návod výše a lekce dle pravidelného rozvrhu hodin.) a nebo na našem youtube kanále, který najdete zde. Prozatím zde najdete: Kateřina Kománková (Tanec pro všechny), Helena Hlaváčková (Chi-kung), Irena Osvaldová (zdravotní cvičení), Jana Velkoborská (Jive I. a Taneční rozehřátí), Gabriela Janská (Meditace). Těšit se můžete na pilates, kondiční cvičení a jógu.

Semináře a dílny

Krátká videa na youtube kanále již pro Vás připravili lektorky Eva Hrazděrová, Renata Skuhrovcová, Zuzana Neradová a připravují Bára Čapinská, Míša Soukalová, Martina Kusáková a další. Přes whereby se můžete setkat s Martinou Kusákovou (Psychologie hrou) a Lenkou Novákovou (Debatní klub).

Sami jsme byli zvědaví a po týdnu provozu jsme byli mile překvapeni mnoha pozitivními reakcemi ze stran klientů. Jsou šťastní, že se po dvou týdnech zase mohli setkat se svým lektorem a přáteli z kurzu.

Obr.: prednaskaonline
Obr.: poradnyonline
Individuální poradny

Zprovoznili jsme pro Vás poradnu online psychologickou, počítačovou a právní. K propojení s našimi specialisty (Hanka Drazdíková, Milan Paták a Alenka Pařízková) budete potřebovat stejné vybavení jako u jazykových kurzů.

Jak se přihlásím?

Link ke vstupu do učebny dostanete v e-mailu od Vašeho lektora nebo naší recepce. Pokud Vás lektor již nepozval, ozvěte se recepci dané pobočky.

Jak se do virtuální učebny dostanu?

Videonávod na připojení do poradny zde →

Textový návod na připojení do poradny zde →

Jste zde poprvé?
Poprvé je nutné se jednorázově registrovat zde. Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje, slouží pouze pro potřeby statistického vykazování, v budoucnu k zpřístupnění dalších funkcí Elpida do domu.
Potřebujete poradit?
V případě problému si znovu prostudujte návod nebo volejte technickou podporu Centra Elpda
na telefonu 272 701 335 od pondělí do čtvrtka od 8:30–17:00 a v pátek od 8:30-14:00.